منو

شنبه, 05 مهر 1399 - Sat 09 26 2020

A+ A A-


افتتاح مرکز ترک اعتیاد اقامتی میان مدت یاران در شهرستان میاندورود

با آغاز هفته بهزیستی ، مرکز ترک اعتیاد اقامتی میان مدت یاران با ظرفیت 25 نفر در شهرستان میاندورود افتتاح گردید . خانم دکتر پورفاطمی معاونت پیشگیری اداره کل بهزیستی استان مازندران ضمن گرامی داشت یاد شهید فیاض بخش با اشاره به شعار امسال هفته بهزیستی ((بهزیستن در گام دوم؛شفافیت، توانمندسازی،ارتقاء سلامت اجتماعی)) محور حرکت بهزیستی را از یک بهزیستی دولتی به سوی بهزیستی تخصصی و جامعه محور تشریح نمودند. در همین راستا توسعه فعالیت های شرکای اجتماعی این اداره را یکی از اهداف پیش رو خوانند. همچنین از تلاش های اداره بهزیستی میاندورود در راستا احداث دومین کمپ کاملا استاندارد ترک اعتیاد در این شهرستان ، تقدیر و تشکر نمودند.

در ادامه سید مرتضی موسوی رئیس بهزیستی شهرستان میاندورود گزارش متخصری از فعالیت های این اداره را قرائت نمود و بهزیستی میاندورود را یکی از تخصصی ترین ادارات مازندران دانست و توجه این اداره در استفاده از شرکای اجتماعی خود همانند مراکز غیر دولتی و خیرین را متذکر شد و اعلام نمود جامعه محور بودن هدف اصلی برنامه های پیش روی این اداره است.

همچنین در ادامه از جناب آقای غلامیان فرماندار محترم شهرستان میاندورود به سبب حمایت معنوی و نگاه ویژه ایشان به این اداره و تسهیل امور اداری در جهت رفع مشکلات جامعه هدف بهزیستی این شهرستان طی مراسمی تقدیر و تشکر گردید.

005

007

008

009

002

004

 

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

.:: تمام حقوق مادی و معنوی نزد اداره بهزیستی شهرستان میاندورود محفوظ است ::.

مجوز استفاده از قالب مذهبی یاسین براي اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید